תכנון חדר ישיבות – המדריך

תכנון נכון של חדר ישיבות יכול להגביר את התפוקה של עובדים, מנהלים וחברי דירקטוריון וליצור תועלת רבה יותר בכל ישיבה. בהתאם לכך, רצוי להשקיע בתכנון החדר וישנם כמה טיפים שיכולים לעזור ביצירת חדר הישיבות המתאים לצרכיך:

1. ניתן להשתמש בחדרי ישיבות לצרכי מיתוג

כדאי להשקיע באזור קבלת הפנים סביב חדר הישיבות וליצור את התנאים הפיזיים המתאימים לתמיכה במכירות ובשיווק. במקביל, עוד דרך לעצב חדרי ישיבות ככלי למיתוג ולתמיכה במכירות היא באמצעות ניצול הקירות ושילוב מסרים שיווקיים. כך ממתגים בצורה מעודנת את החדר כולו, מעבירים רושם ראשוני חיובי ומגדילים את הסיכוי להעברת המסר הנכון לפי סוג קהל היעד.

2. לרהיטים יש תפקיד פונקציונאלי

מלבד הערך המוסף של בחירת רהיטים נכונה, חשוב להביא בחשבון את התפקיד הפונקציונאלי שלהם. שולחן ישיבות למשל צריך להיות מספיק גדול על מנת שאפשר יהיה למקם סביבו כיסאות, בעוד פסי התאורה וההשתקפות אמורים לאפשר הצגת תמונות, קטעי וידאו וסרטונים על גבי מסך המחשב או המקרן.

3. חדרי ישיבות משמשים גם את העובדים

הטעות הנפוצה היא לעצב חדרי ישיבות תוך התאמה לצרכי לקוחות פוטנציאליים בלבד. בפועל, רצוי לעצב חדרי ישיבות באופן שישמש גם את העובדים. כאן המטרה היא ליצור חיבור בין עובדים ממחלקות שונות וגם בין עובדים מאותה מחלקה, או לקיים ישיבה רבת-משתתפים באופן יעיל.

לסיכום, השהייה בחדר לקראת הפגישה ובמהלך הישיבה קריטית בכל הנוגע למיתוג החברה או העסק. בנוסף לכך, הרושם הראשוני שמקבלים לקוחות ועובדים בכניסה לחדר הישיבות יקבע במידה רבה כיצד יתנהלו הדברים בין הנוכחים לאורך הישיבה – ולאחריה.

השארת תגובה