מתקני התצוגה לחנות שלך

בין אם מדובר בסטנדים לחנויות נעליים, מדפי תצוגה לשעוני יוקרה או אפילו שקית ניילון ממותגת.מתקני תצוגה לחנויות הם פריט חובה בכל עסק. כמעט ולא קיים היום בית עסק בישראל שלא משתמש במתקני תצוגה כאלו ואחרים.

במידה ואתה בעל עסק חדש חשוב שתדע להתאים את מתקני התצוגה לחנות שלך בצורה האופטימלית ביותר, גם בפן העיצובי וגם בפן ההגיוני.

חשוב להתייעץ עם מעצב פנים או אדריכל לפני רכישת מתקני התצוגה, נצטרך להתאים את המתקנים לחלל המוקצה לנו מבלי לפגוע בחופש התנועה של הלקוח תוך חוסר התפשרות על עיצוב מיטבי. למזלנו ישנם פתרונות רבים בשוק ונבחן את מרביתם במאמר הבא.

מתקני התצוגה לחנות שלך: סטנדים ומדפים 

ברוכים הבאים לקטגוריה הרחבה ביותר בשוק מתקני התצוגה.

החל ממדפי תליה צפים ועד לארונות פתוחים ולסטנד תליה.

חשוב לדעת להתאים את סגנון הסטנד לסגנון המוצר במידה ונמכור ג'ינסים נעדיף להשתמש במדפים, ובמידה ונמכור חולצות מכופתרות נעדיף להשתמש בסטנד תליה כדי לשמור על החולצה במצבה הטבעי מבלי לקמט אותה.

לסטנד התליה יש מגוון סגנונות החל מסטנד מוט ארון לסטנד עגול.

חשוב גם להתאים את סגנון הקולבים לסגנון הבגדים.כמובן שישנם סגנונות קולבים רבים ועדיף לשנות את הסגנון מבגד לבגד אבל לצערנו מרוב האופציות הקיימות נצטרך כתבה שלמה רק על נושא זה.

בובות תצוגה הן בגדר חובה בחנות בגדים, תוכלו למצוא מגוון סגנונות והיום כבר ממזמן לא חייבים להעמיד בובה מלאה. במידה ונרצה להציג מכנס בלבד נוכל לרכוש רק את החלק התחתון של הגוף.

במידה ואנו בעלי חנות נעליים נעדיף לתלות מדפים צפים אישיים לכל נעל בנפרד בכדי לתת לה את הדגש שלה.

שקיות ניילון

רוב הלקוחות יעדיפו לקחת את הפריטים בתוך שקית. ושקיות הניילון צריכות לייצג אותנו בכבוד, במידה ואני מוכרים נעליים לא נוכל לספק ללקוחותינו שקיות סופר שקופות מכיוון שהמשקל הרב יקרע אותן.

נצטרך להשתמש בשקית חזקה גדולה ועמידה שתוכל לעמוד בעומס המשימה ולהכיל את הפריט.

ניתן להזמין שקיות מותאמות אישית לכל מטרה וגודל, נעדיף למתג את השקית עם לוגו החברה. הרי לא נתנגד לפרסומת ניידת של לקוח עם הלוגו שלנו?

מתקני התצוגה לחנות שלך: סטנדים לקופה

האזור הסופי אליו מגיע הלקוח המרוצה ממש שניות לפני שליפת כרטיס האשראי צריך להיות גדול מספיק ונוח מספיק עבור כמות וגודל הסחורה הממוצעת ללקוח.

נעדיף שאזור זה יכיל גם אופציה להצבת עוד פריטים ל"הגדלת" הלקוח בקופה ."3 וופלים ב 5 שקלים" מוכר לכם מאיפשהו?

במידה ואנו חנות בעלת תעבורה גדולה נעדיף ליצור סטנד גדול שיוכל להציב מוצרים רבים.

במידה ואנו חנות למוצרים קטנים ובודדים כמו חנות בגדים נוכל להציב מאין אי בלב החנות ולהיפרד מהסטנד המסורתי ביציאה.

חשבו תמיד שאתם הלקוח ואיך אתם הייתם מעדיפים לסיים את חווית הקניה שלכם.

מתקני התצוגה לחנות שלך
מתקני התצוגה לחנות שלך